شما عضو سایت انجمن گفتگوی پاناتل نیستید و یا با نام کاربری خود وارد نشده اید. لطفا برای ثبت نام اینجا کلیک کنید.

تبلیغات

آپلود سنتر   سرویس اس ام اس پاناتل فروشگاه پاناتل  

برگشت   فوروم فارسی گوشی های موبایل > تعمیرات گوشی های موبایل > نوکیا > تعمیرات سخت افزاری نوکیا

جدیدترین مباحث

پاسخ

امکانات
Old Thursday 10 November 2011, 17:47   #1
air_chair256
عضو دائم

آواتار air_chair256

248 تشکر در 97 ارسال
پیشفرض مشکل با جازدن ای سی

سلام دوستان
می خواستم بدونم بهترین روش برای ریبال کردن ای سی های پاور ایفون وبلک بیری چیست چون ای سی های گوشیهای بلک بری وایفون 4 فقط مدل 4 با نوکیا متفاوت است وقتی ای سی پاور یا هر ای سی دیگری از نوکیا برمیدارم ومیزارم گوشی روشن میشه ولی ایفون وبلک بری هر بار ای سی را از روی برد برداشتم بعد از پایه گذاری وقتی ای سی رو روی برد میزارم وجامیزنم گوشی روشن نمیشه وحتی به منبع تغذیه که وصل میکنم هیچ جریان کشی نداره یعنی اینکه پایه های ای سی به برد متصل نشدند خیلی روی بردهای اوراقی سعی کردم وحتی روی گوشی که کار میکنه ای سی را برداشتم وهنگام گذاشتن گوشی روشن نشد تا الان 5 گوشی دارم که همین مشکل باعث شده نتونم تعمیرشون کنم کسی هست که تا الان ای سی پاور ایفون یا بلک بری ریبال کرده باشه وموفق شده باشه:d
air_chair256 آفلاین است   پاسخ با نقل قول
Old Thursday 10 November 2011, 20:02   #2
S@BER_N@SRY
عضو ارشد

آواتار S@BER_N@SRY

1348 تشکر در 459 ارسال
S@BER_N@SRY ارسال پیام توسط یاهو به
پیشفرض

با سلام ....

به شخصه این مورد رو چک نکردم روش کار 1 طوره اما باید روی گوشی های جدید با دقت بسیار کارکرد و هیت اضافی میتونه باعث خرابی آی سی بشه یا قطعی مدار !!!

پوزش به دلیل ناقصی عرایضم.
S@BER_N@SRY آفلاین است   پاسخ با نقل قول
Old Thursday 10 November 2011, 20:45   #3
air_chair256
عضو دائم

آواتار air_chair256

248 تشکر در 97 ارسال
پیشفرض

متشکرم از اینکه زود جواب دادید همین که همکاری میکنید ادم امید وار میشه
Old Thursday 10 November 2011, 20:54   #4
S@BER_N@SRY
عضو ارشد

آواتار S@BER_N@SRY

1348 تشکر در 459 ارسال
S@BER_N@SRY ارسال پیام توسط یاهو به
پیشفرض

S@BER_N@SRY آفلاین است   پاسخ با نقل قول
Old Friday 11 November 2011, 09:05   #5
RAJABIAN
عضو ارشد

آواتار RAJABIAN

1717 تشکر در 792 ارسال
پیشفرض

نقل قول:
ارسالی توسط air_chair256 مشاهده موضوع
سلام دوستان
می خواستم بدونم بهترین روش برای ریبال کردن ای سی های پاور ایفون وبلک بیری چیست چون ای سی های گوشیهای بلک بری وایفون 4 فقط مدل 4 با نوکیا متفاوت است وقتی ای سی پاور یا هر ای سی دیگری از نوکیا برمیدارم ومیزارم گوشی روشن میشه ولی ایفون وبلک بری هر بار ای سی را از روی برد برداشتم بعد از پایه گذاری وقتی ای سی رو روی برد میزارم وجامیزنم گوشی روشن نمیشه وحتی به منبع تغذیه که وصل میکنم هیچ جریان کشی نداره یعنی اینکه پایه های ای سی به برد متصل نشدند خیلی روی بردهای اوراقی سعی کردم وحتی روی گوشی که کار میکنه ای سی را برداشتم وهنگام گذاشتن گوشی روشن نشد تا الان 5 گوشی دارم که همین مشکل باعث شده نتونم تعمیرشون کنم کسی هست که تا الان ای سی پاور ایفون یا بلک بری ریبال کرده باشه وموفق شده باشه:d
من متوجه منظورتون نشدم مشکلتون در چه رابطه ایه با جا زدن ای سی یا با نوع ای سی ک جا میزنید منظورتون از هر ای سی دیگه چیه؟
RAJABIAN آفلاین است   پاسخ با نقل قول
Old Friday 11 November 2011, 09:22   #6
air_chair256
عضو دائم

آواتار air_chair256

248 تشکر در 97 ارسال
پیشفرض

منظور از هر ای سی دیگه اینه که ای سی پاور یا ای سی بتی مثلا یا avilma این ای سی ها رو راحت میشه ریبال کرد به طور مثال اگه یه گوشی نوکیا داشته باشیم میتونم ای سی بتی رو بردارم ریبال کنم وبعد پایه گذاری کنم وبعد سر جاش بذارم ونتیجه کار اینه که گوشی به خوبی روشن میشه وبدون هیچ مشکلی ولی مشکله من با گوشیهای ایفون 4 وبلک بری هست ای سی این نوع گوشیها یتفاوتی با گوشیهای نوکیا داره هر وقت سعی کردم ای سی تغذیه ایفون 4 یا بلک بری رو بردارم وریبال کنم موفق نشدم اخیه وقتی ای سی رو بعد از پایه گذاری رو برد میزارم وجا میزنم گوشی روشن نمیشه وبه منبع تغذیه که متصل میکنم میبینم که با هیچ جریان کشی نداره یا جریان کشی قبل از پاور داره که یعنی پایه های ای سی به هم اتصالی کردن میخواستم بدونم ایا راهی هست که این کارو ساده تر کنه یا مثلا قلقه خاصی دارن این گوشیها
Old Friday 11 November 2011, 09:55   #7
RAJABIAN
عضو ارشد

آواتار RAJABIAN

1717 تشکر در 792 ارسال
پیشفرض

نقل قول:
ارسالی توسط air_chair256 مشاهده موضوع
منظور از هر ای سی دیگه اینه که ای سی پاور یا ای سی بتی مثلا یا avilma این ای سی ها رو راحت میشه ریبال کرد به طور مثال اگه یه گوشی نوکیا داشته باشیم میتونم ای سی بتی رو بردارم ریبال کنم وبعد پایه گذاری کنم وبعد سر جاش بذارم ونتیجه کار اینه که گوشی به خوبی روشن میشه وبدون هیچ مشکلی ولی مشکله من با گوشیهای ایفون 4 وبلک بری هست ای سی این نوع گوشیها یتفاوتی با گوشیهای نوکیا داره هر وقت سعی کردم ای سی تغذیه ایفون 4 یا بلک بری رو بردارم وریبال کنم موفق نشدم اخیه وقتی ای سی رو بعد از پایه گذاری رو برد میزارم وجا میزنم گوشی روشن نمیشه وبه منبع تغذیه که متصل میکنم میبینم که با هیچ جریان کشی نداره یا جریان کشی قبل از پاور داره که یعنی پایه های ای سی به هم اتصالی کردن میخواستم بدونم ایا راهی هست که این کارو ساده تر کنه یا مثلا قلقه خاصی دارن این گوشیها
دوست عزیز تنها راهش تمرینو تکرار مباحث زدن ای سی رو مطالعه کنید لرزش دست تونو ب حد اقل برسونید با دنبل زدن وقتی موفق میشی ک تو از گوشی حساستر باشی
RAJABIAN آفلاین است   پاسخ با نقل قول
Old Friday 11 November 2011, 11:34   #8
vahid torabian
پشتیبان انجمن سخت افزار

آواتار vahid torabian

6262 تشکر در 1822 ارسال
vahid torabian is an unknown quantity at this point

vahid torabian ارسال پیام توسط یاهو به
پیشفرض

سلام
دوست عزیز تو آیفون که بیشتر آیسی هاش چسبیه،به نظر من روی برد های آیفون اصلا نباید حرارت گرفت.در مورد بلک بری هم جای تعجب داره چطور تونستی شیلد هاش که خیلی محکم پرس شده به برد را جدا کنی(من که دو بار سعی کردم هیجوره نتونستم،خیلی محکم پرس شده)مطمئنی بعد از اینکه شیلد هاش رو جدا کردی،گوشی آسیب ندیده.

9368605626

vahidtorabian@yahoo.com
vahid torabian آفلاین است   پاسخ با نقل قول
Old Friday 11 November 2011, 12:07   #9
air_chair256
عضو دائم

آواتار air_chair256

248 تشکر در 97 ارسال
پیشفرض

سلام دوست عزیز ممنون از همه دوستانی که جواب دادن
درمورد ای سیهای ایفون که همه ای سیهاش چسبی هست وادم تا میاد ای سی رو از برد برداره میبینه یه چندتا مقاومت وخازن هم از برد جدا شده درست میگید ولی من بعد از کلی تمرین وکار وتلاش الان میتونم ای سی های چسبی ای فون رو به خوبی بردارم وبذارم بدونه اینکه به برد ضرری برسه چون اینکار رو زیره لوپ انجام میدم کار دقیق تر وراحت تر میشه البته این در مورد ای سی های کوچکی مثله ای سی شارز یا ای سی میک ایفون 4 هستش ولی تا الان نتونستم ای سی تغذیه ایفون 4 را ریبال کنم وموفق بشم اما در رابطه با بلک بری اون شیلدها رو من با سشوار از برد جدا میکنم ومشکلی پیش نمیاد فقط یه بار که خواستم شیلد روی سی پی یو وفلش رو جدا کنم گوشی مشکل پیدا کرد ودیگه روشن نشد
در مورد ای سی های چسبی ایفون من در ابتدا فک میکردم که چون حرارت زیاد میدم (380) ای سی تلف میشه میسوزه یا ارتباطات داخلی برد مشکل پیدا میکنن برا همین وقتی ای سی رو جا میزنم گوشی روشن نمیشه ولی یه همکاری داریم که ای سی تغذیه ایفون 4 وحتی سی پی یو وفلش ایفون 4 که دو طبقه است رو ریبال میکنه وگوشی به خوبی روشن میشه وچیزی که برام عجیب بود اینه که یه گوشی که من ای سی تغذیشو ریبال کردم وکار نکرد بردم واسش همون ای سی رو برداشت ریبال کرد گذاشت وگوشی به خوبی کار کرد
Old Saturday 12 November 2011, 06:53   #10
Nader-g
معاون دوم سایت

آواتار Nader-g

37117 تشکر در 10058 ارسال
پیشفرض

سلام
همكارتون جلوي شما ريبال رو انجام داد ؟
بعضي از مدلها شما حتما پس از ريبال آي سي بايد يه بار به باكس وصل كنيد و بعد پاور نماييد .

((( فايل فلش - 09355599068 )))
Nader-g آفلاین است   پاسخ با نقل قول
Old Saturday 12 November 2011, 19:58   #11
air_chair256
عضو دائم

آواتار air_chair256

248 تشکر در 97 ارسال
پیشفرض

سلام
نه جلوی من ریبال انجام نداد ولی من ای سی رو علامت گذاری کرده بودم
پاسخ

کاربرانی که در حال مطالعه این موضوع هستند: 1 (0 عضو و 1 مهمان)

امکانات

قوانین ارسال
نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
نمی توانید فایل پیوست ضمیمه کنید
نمی توانید نوشته خود را ویرایش کنید

BB code فعال
Smilies فعال
[IMG] فعال
HTML غیرفعال

مراجعه سریع