صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 , از مجموع 20

موضوع: تو این فرم چی بنویسم؟!

آخرین بازدید
    شنبه ۰۸ شهریور ۹۳ [ ۱۹:۱۱]
    سپاس ها
    6,033

سپاس شده 4,602 در 1,192 پست

حالت من
    Gerye

پیش فرض تو این فرم چی بنویسم؟!

سلام دوستان عزیزم.
    راستش یه چند روزیه بدجوری درگیر کارای وامم هستم. الان یه فرم دادن دستم دوره افتادم توی شرکت ها و موسسات مختلف برای استعلام گرفتن که از تسهیلات هیچ ارگان دولتی تا بحال استفاده نکردم.
    یکی از این موسسات که باید بهش مراجعه کنم (سازمان صادر کننده مجوز فعالیت برای طرح پیشنهادی متقاضی) هست. مشکل اینجاست که من الان نمی دونم منظور از این جمله چیه؟
    آیا منظور همون جواز کسب هست؟
    اگه آره دقیقا کجا این جواز رو صادر می کنن؟!
    ممنون.
    خدایا بریدم........رسما کم آوردم....!
    دنیایت دیگر بوی انسانیت نمی دهد. خسته ام از دیو و دد هایی که زیر نقاب انسانیت چهره پنهان کرده اند؛ منجی ات را زودتر برسان.....
    اللهم عجل لولیک الفرج

My Skype ID: Bluesoft20

2. 4 کاربر از پست مفید Bluesoft20 سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    جمعه ۰۷ شهریور ۹۳ [ ۲۳:۲۴]
    سپاس ها
    1,679

سپاس شده 2,041 در 528 پست

منظور همون صنف خودمونه که جواز کسب ازش گرفتی
    نقشه خواني آسان ترين و بهترين روش تعميرات

4. 6 کاربر از پست مفید محمد خادم سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    سپاس ها
    6,033

حالت من
    Gerye

نقل قول نوشته اصلی توسط 1067782 نمایش پست ها
    منظور همون صنف خودمونه که جواز کسب ازش گرفتی
    من هنوز جواز کسب ندارم، میشه بگین شما دقیقا از کجا گرفتین؟
    دنیایت دیگر بوی انسانیت نمی دهد. خسته ام از دیو و دد هایی که زیر نقاب انسانیت چهره پنهان کرده اند؛ منجی ات را زودتر برسان.....
    اللهم عجل لولیک الفرج

6. 3 کاربر از پست مفید Bluesoft20 سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    دیروز [ ۲۰:۳۶]
    سپاس ها
    2,807

سپاس شده 3,479 در 1,062 پست

حالت من
    Khoshhal

سلام .میری اتحادیه الکترونیک و موبایل .مشخصاتتو میدی تورو معرفی میکنه به 1.بهداشت(تست مرفین)2.انگشت نگاری3.فنی حرفه ای برا امتحان(در صورت داشتن مدرک تعمیرات موبایل مشمول شما نمیشه)4.دارایی 5.اماکن6.دفتر اسناد رسمی برای تعهد محضری.در پایان عرض کنم که تقریبا باید 800تومن خرج کنی با هزار خواهش و تمنا و تقریبا 2ماه علاف شدن بالاخره جواز کسب(پروانه کسب) میدن بهت و تازه میایی به این فرمی که دادن بهت رسیدگی میکنی.من که پدرم در اومد تا ردیف کردم .در اخر بی خیال وام شدم چون با 27% میدن.اومدم تو بانک قرض الحسنه مهر ایران 5تومن پول گذاشتم حسابو 2 ماه چرخوندم 10میلیون وام با 4 % وام 60 ماهه گرفتم.البته متذکر بشم با پوانه کسب وام گرفتم.

8. 3 کاربر از پست مفید I-HaBiB سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    سپاس ها
    6,033

حالت من
    Gerye

نقل قول نوشته اصلی توسط i-habib نمایش پست ها
    سلام .میری اتحادیه الکترونیک و موبایل .مشخصاتتو میدی تورو معرفی میکنه به 1.بهداشت(تست مرفین)2.انگشت نگاری3.فنی حرفه ای برا امتحان(در صورت داشتن مدرک تعمیرات موبایل مشمول شما نمیشه)4.دارایی 5.اماکن6.دفتر اسناد رسمی برای تعهد محضری.در پایان عرض کنم که تقریبا باید 800تومن خرج کنی با هزار خواهش و تمنا و تقریبا 2ماه علاف شدن بالاخره جواز کسب(پروانه کسب) میدن بهت و تازه میایی به این فرمی که دادن بهت رسیدگی میکنی.من که پدرم در اومد تا ردیف کردم .در اخر بی خیال وام شدم چون با 27% میدن.اومدم تو بانک قرض الحسنه مهر ایران 5تومن پول گذاشتم حسابو 2 ماه چرخوندم 10میلیون وام با 4 % وام 60 ماهه گرفتم.البته متذکر بشم با پوانه کسب وام گرفتم.
    ممنون از شما يعنى درواقع صادر كننده نهايى جواز همون اتحاديه ست؟
    اللهم عجل لولیک الفرج

10. 3 کاربر از پست مفید Bluesoft20 سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    امروز [ ۱۰:۴۱]
    سپاس ها
    1,112

سپاس شده 4,917 در 1,108 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Bluesoft20 نمایش پست ها
    ممنون از شما يعنى درواقع صادر كننده نهايى جواز همون اتحاديه ست؟
    سلام به عزیز انجمن

ضوابط لازم براي صدور پروانه كسب در اتحاديه هاي صنفي
    اولويت دريافت پروانه كسب در هر يك از رشته هاي صنفي بارعايت كليه شرايط و ضوابط مربوطه به ترتيب زير مي باشد :1) بيكاران مشمول قانون بيمه بيكاري با توجه به رشته هاي تخصصي آنها.
    2) افرادي كه فاقد هرگونه پروانه كسب باشند.
    موضوع بند 1 ماده 25 قانون نظام صنفي
    مصوب 9/8/1371 هيئت عالي نظارت
    ماده ا – هر فرد كه بخواهد واحد صنفي ايجاد كند قبل از سپردن هر گونه تعهد اجاره و يا خريد محل بايد جهت اخذ مجوز لازم به اتحاديه مربوط مراجعه نمايد.
    تبصره 1- در ابتداي هر سال ضرورت ايجاد واحد صنفي را اتحاديه صنف مربوطه به كميسيون نظارت شهر و در شهرهاي فاقد اتحاديه صنفي شهرداري به كميسيون نظارت شهر مركز شهرستان براي تاييد پيشنهاد مي نمايد. كميسيون موظف است حداكثر ظرف مدت 3 ماه نظر خود را اعلام دارد.
    تبصره 2- ضرورت ايجاد واحد صنفي بايستي هماهنگ با سياست دولت در زمينه تامين و توليد و توزيع كالا و ارائه خدمات تعيين گردد.
    ماده 2- اتحاديه موظف است درخواستها رسيده براي اخذ پروانه كسب را به ترتيب شماره و تاريخ در دفتر مخصوصي ثبت و رسيد آنرا به متقاضي تسليم نمايد.
    ماده 3- اتحاديه با رعايت حق تقدم در خواستهاي رسيده موضوع ماده 2 را بررسي و نظر خود را مبني بر رد يا قبول تقاضا حداكثر ظرف 15 روز كتبا اعلام مي دارد در صورت مثبت بودن جواب اتحاديه متقاضي مي تواند نسبت به تهيه مدارك لازم اقدام نمايد.
    اولويت دريافت پروانه كسب:
    ماده 4- اولويت دريافت پروانه كسب در هر يك از رشته هاي صنفي بارعايت كليه شرايط و ضوابط مربوطه به ترتيب زير مي باشد :1) بيكاران مشمول قانون بيمه بيكاري با توجه به رشته هاي تخصصي آنها.
    2) افرادي كه فاقد هرگونه پروانه كسب باشند.
    ماده 5 – براي اشخاص حقوقي و مشاركتها ي مدني موضو ع تبصره يك ذيل ماده 14 قانون نظام صنفي يك پروانه به نام شركت و با ذكر نام مدير عامل اشخاص حقوقي در خواست كننده و يا احد از شركاء در مشاركتهاي مدني (كه توسط ساير شركاء كتبا معرفي شده باشند) درصورت احراز ساير شرايط صادر مي گردد.
    تبصره 1- در صورتي كه شركت مزبور بخواهد در بيش از يك مكان فعاليت نمايد براي مكانهاي ديگر ضمن صدور پروانه كسب طبق مفاد اين ماده جهت اداره واحد صنفي براي فرد معرفي شده توسط مديرعامل و يا احد از شركاء معرفي شده باشند) با رعايت ساير مقررات مربوطه تا سقف تعدادي كه كميسيون نظارت هر شهر تصويب نمايد كارت مباشرت صادر خواهد شد.
    تبصره 2- در صورت نياز به فعاليت در محل غير از محل قانوني اشخاص حقوقي پس از تصويب كميسيون نظارت مربوطه يك پروانه كسب به نام شركت و با ذكر مشخصات نماينده قانوني آن شركت به معرفي مدير عامل اشخاص حقوقي در خواست كننده در صورت احراز ساير شرايط صادر و براي اداره بيش از يك واحد صنفي براي افرادي كه مدير عامل كتبا معرفي مي نمايد با رعايت مفاد تبصره يك همين ماده كارت مباشرت صادر خواهد گرديد.
    تبصره 3- در مواردي كه شخصي نمايندگي توريع كالاهاي شركتي را عهده دار باشد و از نظر حقوقي شعبه يك شخصيت حقوقي تلقي نشود صدور پروانه كسب براي شخص مزبور مشمول اين ماده نبوده و در صورت احراز شرايط و با رعايت ساير مقررات مربوطه پروانه كسب به نام وي صادر خواهد شد.
    ماده 6- شرايط و مدارك لازم جهت تحصيل پروانه كسب:
    1-تابعيت جمهوري اسلامي ايران و در مورد اتباع بيگانه داشتن پروانه كار معتبر از وزارت كار و امور اجتماعي و پروانه اقامت معتبر از وزارت كشور.
    2- ارائه مدارك مثبته دال بر داشتن سابقه سكونت به مدت 5 سال براي متقاضيان شهرتهران.
    تبصره – كميسيون هاي نظارت در ساير شهرها مي توانند باتوجه به تراكم جمعيت و تعداد واحدهاي صنفي و اوضاع جغرافياي آن شهر مدت سكونت را در صورت ضرورت تغيير دهند.رعايت سابقه سكونت براي متقاضياني كه از شهرهاي بزرگ به شهرهاي كوچك و يا همجوار شهرها مهاجرت مي نمايند الزامي نمي باشد.
    3- ارائه سند مالكيت يا اجاره نامه رسمي
    تبصره – در مكانها و شهرهايي كه برحسب عرف محل تنظيم اجاره نامه به صورت رسمي معمول نباشد به تشخيص كميسيون نظارت ارائه اجاره نامه عادي كفايت مي كند.
    4- گواهي پايان خدمت نظام وظيفه يا معافيت دائم.
    5- ارائه گواهي عدم سوء پيشينه .
    6-داشتن حداقل سواد خواندن و نوشتن.(به استثناي متقاضياني كه سن آنها بيش از 45 سال به بالا باشد.)
    7- گواهي عدم اعتياد به مواد مخدر از وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشكي.
    8-گواهي لازم مبني برتجاري بودن محل كسب يا رعايت ضوابط شهرداري محل.
    9-برگ سلامت و بهداشت شخصي و محل كسب از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي و آرايشي مي باشند.
    10- موافقت اداره اماكن نيروي انتظامي براي مشاغل خاص بر اساس آيين نامه مربوطه.
    11- مدارك لازم دال بردارا بودن صلاحيت فني براي مشاغل فني بر اساس تبصره 2 ماده 35 قانون صنفي.
    12- عكس جديد 6 قطعه.
    13- فتوكپي شناسنامه عكس دار دو برگ.
    ماده 7- در صورتي كه متقاضي پروانه كسب معترض به رد در خواست خود باشد پس از وصول نظر كتبي اتحاديه مي تواند ظرف مدت 10 روز اعتراض خود را به كميسيون نظارت مربوطه تسليم نمايد.كميسيون نظارت موظف است ظرف مدت يك ماه نظر خود را اعلام دارد نظركميسيون نظارت در اين مورد قطعي است.
    تبصره – در صورتي كه اتحاديه در مدت مقرره از دادن پاسخ خودداري نمايد متقاضي مي تواند اعتراض خود را به كميسيون نظارت جهت رسيدگي تسليم نمايد.
    ماده 8- اتحاديه موظف است ماهانه گزارش كتبي در مورد متقاضيان دريافت پروانه كسب و رد و يا قبول صدور پروانه جهت نظارت به كميسيون ارسال نمايد.
    ماده 9- براي صنوفي كه طبق تصويب هيئت عالي نظارت رعايت حدود صنفي الزامي است واحدهاي صنفي مربوطه موظف به رعايت آن پس از تصويب متراژ آن در كميسيون نظارت خواهند بود.
    تبصره 1- آن دسته از واحدهاي صنفي كه قبلا تاسيس شده و داراي پروانه كسب معتبر مي باشند مشمول اين ماده نمي شوند.
    تبصره 2- توافق واحدهاي ذينفع و همجوار در مورد تغيير و تعديل حدود صنفي بلا اثر مي باشد.
    ماده 10- اتحاديه هاي صنفي مكلفند نسبت به تعويض و يا تمديد پروانه كسب واحدهاي صنفي با ارائه گواهي دال بر پرداخت و يا ترتيب پرداخت ماليات بيمه عوارض شهرداري و براي ماليات ها و حق بيمه قطعي نشده ارائه گواهي مربوط به طرح پرونده در مراجع ذيربط و همچنين ارائه تاييديه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي براي صنوفي كه مشمول قانون مواد خوردني آشاميدني آرايشي و بهداشتي مي باشد اقدام نمايند.
    ماده 11- اتحاديه موظف است فقط براي كسانيكه پروانه كسب براي آنهاصادر شده است كارت عضويت در اتحاديه صادر نمايند.
    صدور كارت عضويت براي افراد فاقد پروانه كسب ممنوع است.
    تبصره – صدور كارت عضويت در اتحاديه مستلزم پرداخت حق عضويت سالانه مي باشد.
    ماده 12-عضويت فرد صنفي در شركت ها ي تعاوني صنفي منوط به داشتن پروانه كسب معتبر در اتحاديه مربوطه مي باشد.
    ماده 13- در صورتي كه مورد يا مواردي از شرايط و ضوابط صدور پروانه كسب موضوع ماده 6 اين ضوابط بنا به تشخيص مراجع ذيربط از فرد صنفي اسقاط گردد اتحاديه مربوطه مكلف است حسب اعلام كتبي مراجع قانوني نسبت به ابطال پروانه كسب وي اقدام نمايند.
    ماده 14- مبلغ حق عضويت با توجه به هزينه هاي جاري هر اتحاديه در چهار چوب وظايف پيش بيني شده در قانون نظام صنفي توسط مجمع امور صنفي ذيربط پيشنهاد و به تصويب كميسيون نظارت مي رسد.حق عضويت مذكور در صورت ضرورت هر دو سال يك بار قابل تجديد نظر مي باشد.
    تبصره – در اتحاديه هاي صنفي كه واحدهاي عضو به درجات و رسته ها ي مختلف تقسيم شده اند اين مبلغ مي تواند متفاوت باشد .
    ماده 15- خريد و فروش پروانه كسب ممنو ع است. در صورتيكه دارنده پروانه كسب بخواهد حقوق ناشي از پروانه خود را به ديگري منتقل كند اتحاديه مربوطه مكلف است با رعايت مقررات مربوطه پروانه منتقل كننده را باطل و پروانه جديد به نام منتقل اليه در صورت واجد بودن شرايط لازم صادر كند.
    ماده 16- تغيير محل كسب يا نوع شغل مستلزم اخذ پروانه كسب جديد با احراز شرايط اين آيين نامه مي باشد.
    ماده 17- در صورت مفقود شدن پروانه كسب صدور المثني براي مدت باقي مانده اعتبار پروانه كسب بلا مانع خواهد بود.
    ماده18- صاحبان پروانه كسب مي توانند جهت اداره واحد صنفي خود اقدام به معرفي مباشر واجد شرايط فردي مندرج در ماده 6 اين آيين نامه نمايند.
    تبصره 1- صاحب پروانه كسب و مباشر وي متضامنا كليه مسئوليت هايي كه قانونا به عهده صاحب پروانه كسب مي باشد را به عهده خواهند داشت.
    تبصره 2- صاحب پروانه كسب مي تواند درهر موقع كه مقتضي باشد با رعايت قوانين و مقررات مربوطه نسبت به عزل و يا تغيير مباشر اقدام نمايد.
    تبصره 3- صدور كارت مباشرت مستلزم عقد قراردادي بين فرد صنفي و مباشر مي باشد و يك نسخه قرارداد مذكور در پرونده فرد صنفي خواهد شد.
    تبصره 4- دبير خانه هيئت عالي نظارت نسبت به تهيه فرم كارت مباشرت اقدام تا پس از تصويب هيئت عالي نظارت جهت اجرا در سطح كشور ابلاغ گردد.
    ماده19- دبيرخانه هيئت عالي نظارت به منظور يكنواختي پروانه هاي كسب و كارتهاي عضويت در اتحاديه ها نسبت به تهيه الگوي آنها اقدام و نمونه آنرا پس از تصويب هيئت عالي نظارت به كميسيون هاي نظارت جهت اجرا در سازمانهاي صنفي ابلاغ مي نمايد.
    ماده 20- كميسيون هاي نظارت مكلفند بر حسب هر اتحاديه صنفي پس از كسب نظر از اتحاديه هاي مربوطه و مجمع امور صنفي ذيربط موارد زير را تصويب و علاوه بر ضوابط صدور پروانه كسب جهت اجرا به آن اتحاديه ابلاغ و يك نسخه آن را جهت هماهنگي لازم به دبير خانه هيئت عالي نظارت ارسال نمايند:
    1- تعيين رسته هايي كه در هر اتحاديه مستلزم اخذ پروانه كسب است برحسب توليد توزيع و يا خدماتي كه عرضه مي نمايند.
    2-ضوابط خاص واحد صنفي در هر اتحاديه جهت صدور پروانه كسب كه بر حسب موقعيت اتحاديه هاي صنفي ضرورت داشته باشد.
    3-تعيين حداقل فاصله بين دو واحد صنفي مشابه و استثنائات آن براي صنوفي كه هيئت عالي نظارت برقراري حدود صنفي آنان را ضروري تشخيص داده است.
    ماده21- اين آيين نامه شامل 21 ماده و 16 تبصره در تاريخ 9/8/1371 به تصويب هيئت عالي نظارت بر سازمان ها ي صنفي كشور رسيده است.

جواب شما در مطالب بالاست

12. 2 کاربر از پست مفید سانیا صالحی سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    امروز [ ۱۰:۴۱]
    سپاس ها
    1,112

سپاس شده 4,917 در 1,108 پست

این هم سایتشون >> [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] >> خودت می دونی با سایت آنها

14. کاربر روبرو از پست مفید سانیا صالحی سپاس کرده است .

آخرین بازدید
    سه شنبه ۲۸ مرداد ۹۳ [ ۱۳:۴۵]
    سپاس ها
    57

سپاس شده 192 در 54 پست

دوست من مرجع صدور پروانه کسب اتحادیه صنفی است که برای هر شهرستانی اتحادیه خاص خودش رو داره تا الان هم که نیومدن سراغت برای پلمب( به عنوان واحد صنفی بدون پروانه) شانس آوردی این رو هم بگم اگه مدارکت کامله و مکان فعالیتت مشکلی از نظر شهرداری و دارایی و متراژ و ... نداره برو اتحادیه چون اگه مدارک و شرایط لازم رو نداشته باشی و بری اتحادیه و شناسایی بشی دست از سرت بر نمیداران برای گرفتن پروانه کسب یا پلمبت میکنن بستگی به شهری که توش فعالیت میکنی داره ،در انتها میگم هر یک از دوستان هرنوع سوال یا مشکلی در ارتباط با پروانه کسب یا اتحادیه یا قانون نظام صنفی دارن در خدمتشون هستم به جهت اینکه محل کارم (دو شغله هستم) طوری هست که مرجع نظارتی بر اتحادیه های صنفی و اتاق اصناف هستیم

16. 2 کاربر از پست مفید teniazi سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    سپاس ها
    57

سپاس شده 192 در 54 پست

خانم صالحی این آیین نامه خیلی قدیمیه بعد از اون آیین نامه دوبار خود قانون نظام صنفی عوض شد یکی 82/12/24 یکی هم چند ماه پیش 92/6/11 آیین نامه صدور پروانه کسب هم که شما گذاشتین بعد از اون حداقل ده بار تغییر پیدا کرد الان طبق قانون هیچ اولویتی برای کسی از نظر بیمه یا بیکاری نمیذارن هر کسی که شرایط مکانی و فردی رو داشته باشه میتونه پروانه کسب دریافت کنه(مگر اینکه کمیسیون نظارت هر شهرستان که متشکل از روسای اداری اون شهر هستن بنا به پیشنهاد اتحادیه و تایید اتاق اصناف(مجمع امور صنفی سابق) حدود صنفی یا سقف صنفی برقرار کرده باشند دوم اینکه یک شخص میتونه هر تعداد پروانه کسبی که بخواد تقاضا کنه و در صورت داشتن شرایط نسبت به اخذ اون اقدام کنه یعنی صدور بیش از یک پروانه کسب برای یک شخص به شرط معرفی مباشر بلا مانع است و محدویتی نداره........... باز هم در خدمتم

18. 3 کاربر از پست مفید teniazi سپاس کرده اند .

آخرین بازدید
    سه شنبه ۰۴ شهریور ۹۳ [ ۱۶:۳۱]
    سپاس ها
    448

سپاس شده 719 در 265 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط bluesoft20 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم.
    راستش یه چند روزیه بدجوری درگیر کارای وامم هستم. الان یه فرم دادن دستم دوره افتادم توی شرکت ها و موسسات مختلف برای استعلام گرفتن که از تسهیلات هیچ ارگان دولتی تا بحال استفاده نکردم.
    یکی از این موسسات که باید بهش مراجعه کنم (سازمان صادر کننده مجوز فعالیت برای طرح پیشنهادی متقاضی) هست. مشکل اینجاست که من الان نمی دونم منظور از این جمله چیه؟
    آیا منظور همون جواز کسب هست؟
    اگه آره دقیقا کجا این جواز رو صادر می کنن؟!
    ممنون.
    سلام
    چه وامی می خوای بگیری؟
    وام با مدرک فنی حرفه ای؟

20. کاربر روبرو از پست مفید MEHDI MOSHTAGH سپاس کرده است .

آخرین بازدید
    سپاس ها
    448

سپاس شده 719 در 265 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط teniazi نمایش پست ها
    خانم صالحی این آیین نامه خیلی قدیمیه بعد از اون آیین نامه دوبار خود قانون نظام صنفی عوض شد یکی 82/12/24 یکی هم چند ماه پیش 92/6/11 آیین نامه صدور پروانه کسب هم که شما گذاشتین بعد از اون حداقل ده بار تغییر پیدا کرد الان طبق قانون هیچ اولویتی برای کسی از نظر بیمه یا بیکاری نمیذارن هر کسی که شرایط مکانی و فردی رو داشته باشه میتونه پروانه کسب دریافت کنه(مگر اینکه کمیسیون نظارت هر شهرستان که متشکل از روسای اداری اون شهر هستن بنا به پیشنهاد اتحادیه و تایید اتاق اصناف(مجمع امور صنفی سابق) حدود صنفی یا سقف صنفی برقرار کرده باشند دوم اینکه یک شخص میتونه هر تعداد پروانه کسبی که بخواد تقاضا کنه و در صورت داشتن شرایط نسبت به اخذ اون اقدام کنه یعنی صدور بیش از یک پروانه کسب برای یک شخص به شرط معرفی مباشر بلا مانع است و محدویتی نداره........... باز هم در خدمتم
    درسته این ایین نامه قدیمیه

22. کاربر روبرو از پست مفید MEHDI MOSHTAGH سپاس کرده است .

آخرین بازدید
    سپاس ها
    6,033

حالت من
    Gerye

نقل قول نوشته اصلی توسط teniazi نمایش پست ها
    دوست من مرجع صدور پروانه کسب اتحادیه صنفی است که برای هر شهرستانی اتحادیه خاص خودش رو داره تا الان هم که نیومدن سراغت برای پلمب( به عنوان واحد صنفی بدون پروانه) شانس آوردی این رو هم بگم اگه مدارکت کامله و مکان فعالیتت مشکلی از نظر شهرداری و دارایی و متراژ و ... نداره برو اتحادیه چون اگه مدارک و شرایط لازم رو نداشته باشی و بری اتحادیه و شناسایی بشی دست از سرت بر نمیداران برای گرفتن پروانه کسب یا پلمبت میکنن بستگی به شهری که توش فعالیت میکنی داره ،در انتها میگم هر یک از دوستان هرنوع سوال یا مشکلی در ارتباط با پروانه کسب یا اتحادیه یا قانون نظام صنفی دارن در خدمتشون هستم به جهت اینکه محل کارم (دو شغله هستم) طوری هست که مرجع نظارتی بر اتحادیه های صنفی و اتاق اصناف هستیم
    متشکر از راهنماییتون، اما یه چیزی؛ برای تعمیرکار موبایل باید متراژ خاصی داشته باشه؟!
    آخه من اگه خدا بخواد دارم مغازمو عوض می کنم میخوام یه زیرپله خیلی کوچیک بگیرم، این مشکلی ایجاد نمی کنه؟
    اللهم عجل لولیک الفرج

آخرین بازدید
    سپاس ها
    6,033

حالت من
    Gerye

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHDI MOSHTAGH نمایش پست ها
    سلام
    چه وامی می خوای بگیری؟
    وام با مدرک فنی حرفه ای؟
    وام خوداشتغالی هست. ده تومنه اما باید هفت خوان رستم رو رد کنی که بهت بدن.
    فعلا که به لطف خدا خوان های اولیه رو رد کردم.
    اللهم عجل لولیک الفرج

آخرین بازدید
    سپاس ها
    448

سپاس شده 719 در 265 پست

وام خوداشتغالی هست. ده تومنه اما باید هفت خوان رستم رو رد کنی که بهت بدن.
    فعلا که به لطف خدا خوان های اولیه رو رد کردم.
    مدرک فنی حرفه ای تعمیرات داری؟

آخرین بازدید
    سپاس ها
    57

سپاس شده 192 در 54 پست

متشکر از راهنماییتون، اما یه چیزی؛ برای تعمیرکار موبایل باید متراژ خاصی داشته باشه؟!
    آخه من اگه خدا بخواد دارم مغازمو عوض می کنم میخوام یه زیرپله خیلی کوچیک بگیرم، این مشکلی ایجاد نمی کنه؟
    دوست عزیز متراژ مغازه بستگی به شهر شما داره چون توی شهرهای بزرگ داشتن حداقل متراژ یکی از شرایط صدور پروانه کسبه ولي تو شهرهای کوچک خیلی رعایت نمیشه بعد هم زیر پله رو مواظب باش ببین از نظر شهرداری مشکلی نداشته باشه و در انتها هم بگم که طبق قانون جدید دو نوع پروانه کسب داریم 1 پنج ساله دایمی 2 یکساله موقت که دومی برای هر فرد تنها برای یک بار صادر میشه برای دومی شرایط رو خیلی سخت نمیگیرن یعنی مشکلات شهرداری و متراژ و غیره رو نادیده میگیرن اونم فقط برای یکبار و یکساله

27. کاربر روبرو از پست مفید teniazi سپاس کرده است .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)